Skříň S Posuvnými Dveřmi Includo, Bílá / Antracitová

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO elegantní bílé barvypřinese do vašeho interiéru příjemnou domácí atmosféru. Akcenty na... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Includo
Značka: Möbelix
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO elegantní bílé barvypřinese do vašeho interiéru příjemnou domácí atmosféru. Akcenty na...

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO elegantní bílé barvypřinese do vašeho interiéru příjemnou domácí atmosféru. Akcenty na dveřích v barevném antracitovém dekoru Vulkan jsou elegantním prvkem, který harmonicky zapadá do celkového obrazu. VnitřníT-rozdělovač nabízí mnoho úložných možností pro oděvy, ložní prádlo avšechny ostatní věci, které je třeba uskladnit. Ve této skříni o rozměrech cca 200 x 222 x 68 cm (Š / V / H) najdete 2 závěsné tyče na šaty, saka, halenky, kalhoty a jiné. 8 polic (2 pevné, 6 nastavitelných)nabízí dostatek úložného prostoru pro trička a svetry. Malé věci jakospodní prádlo, ponožky a opasky najdou dobré místo v 2 spodníchzásuvkách, ukrytých za posuvnými dveřmi. Díky úspěšnému uspořádáníinteriéru tato šatní skříň „Made in Germany“ zajišťuje okamžitý přehled apořádek ve vašem šatníku. Dvě posuvné dveře s hladkým chodem poskytují při otevření široký a jVýjimečný a žádaný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Includo, Bílá / lze pořídit pohodlně na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Prozkoumejte akční produkty z naší sekce v bezva akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční výrobek Skříň S Posuvnými Dveřmi Includo, Bílá / Antracitová od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše můžete sehnat tady nyní v akci. Nabídky od 20 999 Kč.