Skříňka Na Dokumenty Vandol Mini Šířka 70cm Dub

Skříňka na dokumenty Vandol Mini je ideální do vaší pracovny. Disponuje jednou policí. Ve skříňce s přehledem uložíte Vaše... více informací »
Skříňka Na Dokumenty Vandol Mini Šířka 70cm Dub
Značka: Möbelix
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka na dokumenty Vandol Mini je ideální do vaší pracovny. Disponuje jednou policí. Ve skříňce s přehledem uložíte Vaše...

Skříňka na dokumenty Vandol Mini je ideální do vaší pracovny. Disponuje jednou policí. Ve skříňce s přehledem uložíte Vaše šanony a jiné pracovní pomůcky. Její provedení v dekorů dub je snadno kombinovatelné s jiným typem nábytku.Upozornění o doručení:Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Tento velmi oblíbený výrobek Skříňka Na Dokumenty Vandol Mini Šířka 70cm Dub originál od výrobce Möbelix snadno můžete získat teď levně! Cena od 3 099 Kč.