Stojací Regál Stifta Xl Sonoma Dub

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Stojací Regál Stifta Xl Sonoma Dub
Značka: Möbelix
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Velmi oblíbený výrobek Stojací Regál Stifta Xl Sonoma Dub je k sehnání pohodlně tu v rubrice regály. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Stojací Regál Stifta Xl Sonoma Dub od této skvělé značky Möbelix získáte momentálně ve výhodné akci! V současnosti za 2 099 Kč.