Stolek Na Elektroniku Fontana Ftk07

Televizní stolek v dekoru dub Kraft nabízí širokou škálu možností využití a určitě u vás zaboduje i svým designem. Stolek s... více informací »
Stolek Na Elektroniku Fontana Ftk07
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Televizní stolek v dekoru dub Kraft nabízí širokou škálu možností využití a určitě u vás zaboduje i svým designem. Stolek s...

Televizní stolek v dekoru dub Kraft nabízí širokou škálu možností využití a určitě u vás zaboduje i svým designem. Stolek s rozměry 150 x 60 x 38 cm (š / v / h) sestává z 1 otevřené přihrádky na přijímač nebo konzoli, 2 přihrádek s dveřmi a 3 zásuvek.   Kromě tohoto všeho máte k dispozici i velkou odkládací plochu vhodnou na váš televizor.
Tento designový výrobek Stolek Na Elektroniku Fontana lze pořídit teď na webu v populární sekci tv a audio stolky. Podívejte se na parádní zboží z naší sekce za parádní cenu. Oblíbený dodavatel Möbelix dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na více produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Stolek Na Elektroniku Fontana Ftk07 od známé značky Möbelix snadno můžete najít tady a teď za výprodejovou cenu! Akční cena již od 3 999 Kč.