Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai Š: 120cm

Konzolový stolek MUMBAI vás potěší jednoduchým, ale nápadným designem. Masivní nábytek z pravého dřeva palisandru (sheeshamu)... více informací »
Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai Š: 120cm
Značka: Möbelix
6 269 Kč
Ověřit dostupnost
Konzolový stolek MUMBAI vás potěší jednoduchým, ale nápadným designem. Masivní nábytek z pravého dřeva palisandru (sheeshamu)...

Konzolový stolek MUMBAI vás potěší jednoduchým, ale nápadným designem. Masivní nábytek z pravého dřeva palisandru (sheeshamu) zaujme výraznými letokruhy a jasnými liniemi. Úzký stolek o rozměrech přibližně 120 x 70 x 40 cm (Š x V x H) obsahuje malou zásuvku se sklopnou rukojetí ve tvaru prstence, čímž dostává velmi osobitý charakter. Zásuvka nabízí úložný prostor pro důležité drobnosti, jako jsou například klíče nebo peněženka. Celkový atraktivní obraz završují mohutné hranaté nohy, které společně s deskou snesou maximální zatížení 50 kg. Konzolový stolek MUMBAI lze snadno kombinovat s mnoha styly bydlení. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zbož&iacu
Ve slevě tento produkt Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai Š: 120cm můžete koupit právě na našich stránkách ve známé rubrice odkládací stolky. Máme pro vás unikátní produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Möbelix má skvělé produkty. A tady je důkaz. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai Š: 120cm od společnosti Möbelix jednoduše můžete pořídit tady a teď v akci. Akční cena 6 269 Kč.