Třídveřová Šatní Skříň Includo, Písková / Dub

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO v elegantní pískové barvěs prvky v dubovém dekoru Puccini přinese do vašeho interiéru... více informací »
Třídveřová Šatní Skříň Includo
Značka: Möbelix
28 499 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO v elegantní pískové barvěs prvky v dubovém dekoru Puccini přinese do vašeho interiéru...

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO v elegantní pískové barvěs prvky v dubovém dekoru Puccini přinese do vašeho interiéru příjemnou domácí atmosféru. VnitřníT-rozdělovač nabízí mnoho úložných možností pro oděvy, ložní prádlo avšechny ostatní věci, které je třeba uskladnit. Ve této skříni o rozměrech cca 336 x 222 x 68 cm (Š / V / H) najdete 3 závěsné tyče na šaty, saka, halenky, kalhoty a jiné. 10 polic (4 pevné, 6 nastavitelných)nabízí dostatek úložného prostoru pro trička a svetry. Malé věci jakospodní prádlo, ponožky a opasky najdou dobré místo v 2 spodníchzásuvkách, ukrytých za posuvnými dveřmi. Díky úspěšnému uspořádáníinteriéru tato šatní skříň „Made in Germany“ zajišťuje okamžitý přehled apořádek ve vašem šatníku. 2 ze 3 posuvných dveří jsou s hladkým chodem. Také dvě zásuvky disponují systémem Soft-close,čili zavírání bude extra jemné a tiché. Vyberte si dvoudveřovou skříň sposuvnými dveřmi INCLUDO a těšte se na praktický nábytek v modernímdesignu! Nejdůležitější informace:
Akční výrobek Třídveřová Šatní Skříň Includo, Písková / Dub můžete nakoupit právě teď u nás ve známé kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této kategorie v bezva akci!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Třídveřová Šatní Skříň Includo, Písková / Dub značky Möbelix jednoduše najdete na našich stránkách teď ve slevě! V akci od 28 499 Kč.