Tv Díl Novena

Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné... více informací »
Tv Díl Novena
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné...

Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné zvýraznění se postarají černé akcenty. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajistí snadnou údržbu a dlouhověkost. S rozměry asi 160,2 x 63,1 x 40 cm (Š x V x H) získáte bohatý úložný prostor do vašeho obývacího pokoje. Tvoří jej 2 složky za levými dvířky a další 4 složky ve 2 zásuvkách. Police je výškově nastavitelná, a tím umožňuje flexibilitu v ukládání.   Celkově má tento TV díl maximální nosnost 65 kg. Splňte si sen o bydlení s nadčasovým nábytkem NOVENA s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu! Objevte také další kousky z této série!

Hodně prodávaný výrobek Tv Díl Novena od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix snadno naleznete tady teď právě za outletovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 4 999 Kč.