Víceúčelová Skříň Lona Dub Sonoma

Dodání je zdarma. S víceúčelovou skříní LONA vytvoříte pořádek - ať už v šatně nebo prádelně, tato skříň je... více informací »
Víceúčelová Skříň Lona Dub Sonoma
Značka: Möbelix
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. S víceúčelovou skříní LONA vytvoříte pořádek - ať už v šatně nebo prádelně, tato skříň je...

Dodání je zdarma. S víceúčelovou skříní LONA vytvoříte pořádek – ať už v šatně nebo prádelně, tato skříň je všestranná. S rozměry cca 70 x 182 x 37 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru na cokoli, co potřebujete přehledně uložit. Za čtyřmi dvířky se nacházejí tři police. Do různě velkých přihrádek přehledně uložíte vše od vysavače až po boty. Dveře se otevírají pomocí plastových knoflíkových klik stříbrné barvy. Tato skříňka z dřevěného dekoru v barvách dubu sonoma působí moderně a lehce. Jednoduše se přizpůsobí nejrozmanitějším stylům zařízení a zajistí harmonickou atmosféru. Víceúčelová skříň LONA je dostupná v různých barvách.   Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping.   Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k V&a

Zajímavý kousek Víceúčelová Skříň Lona Dub Sonoma od výrobce s dobrým jménem Möbelix lze zakoupit tady a teď právě pořád výhodně. Právě teď jen za 4 899 Kč.