Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série... více informací »
Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm
Značka: Möbelix
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série...

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série vyklápěcích postelí Vam určitě pomůže tento problém vyřešit. Postel ze série JUIST je velkorysá plochou lůžka ale zároveň Vám ve složeném stavu zabere minimum místa. Je ideální i do vybavení a dětských pokojů. Do postele je vhodná matrace s výškou max. 18,5cm a váhu 17,5-21kg. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Unikátní a žádaný kousek Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm je k dostání nyní tady na webu ve známé sekci manželské postele! Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm originál od výrobce Möbelix můžete sehnat tady teď opravdu levně! Akční ceny již od 17 999 Kč.