Zahradní Sedací Souprava Pia

Dřevěná sedací souprava PIA je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a... více informací »
Zahradní Sedací Souprava Pia
Značka: Möbelix
12 199 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná sedací souprava PIA je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a...

Dřevěná sedací souprava PIA je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a pohody s rodinou i přáteli. Rám z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Podušky na sedáky a opěradla jsou silně polstrované, takže se vám na nich bude nesmírně dobře sedět. Nevšední  design s potahem v bílé barvě se stane atraktivním poutačem. Železné nohy s práškovým nástřikem zajišťují optimální stabilitu a dotvářejí celkový vzhled. Pohodlná elegantní sedací souprava PIA se stane dominantou vaší terasy, zahrady nebo dvorku a zároveň oázou pohody pro dlouhé hodiny relaxace!

Hodně povedený produkt Zahradní Sedací Souprava Pia od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jde získat u nás nyní ve výhodné akci. Nyní získáte od 12 199 Kč.