Židle Ellie -Top-

Tato židle přinese pohodu ve skandinávském designu do všech domácností! S rozměry přibližně 44 x 87 x 55,5 cm (Š/V/H) a... více informací »
Židle Ellie -Top-
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato židle přinese pohodu ve skandinávském designu do všech domácností! S rozměry přibližně 44 x 87 x 55,5 cm (Š/V/H) a...

Tato židle přinese pohodu ve skandinávském designu do všech domácností! S rozměry přibližně 44 x 87 x 55,5 cm (Š/V/H) a výškou sezení asi 47 cm je vyrobena z masivního dubového dřeva s olejovaným povrchem, což jí dodává kvalitu, dobrou stabilitu s nosností až 120 kg, a krásný přírodní vzhled. Sedací část a opěradlo jsou čalouněny s černým látkovým potahem v koženém vzhledu. Ozdobné prošívání ještě více zvýrazňuje celkový design – tento kousek zaručeně upoutá pozornost a i když působí zdrženlivě, stane se útulným skvostem v jídelně! Přineste si domů kousek oblíbeného skandinávského stylu s židlemi ELLIE! 

Tento zlevněný výrobek Židle Ellie -Top- s osvědčenou značkou Möbelix snadno můžete sehnat tady a teď právě levně! Akční cena od 1 999 Kč.